KKTC merkezli Meritroyalbet sitesi, casino oyunlarının en dikkat çekici opsiyonlarından olan slotlarla para kazandırıyor. Meritroyalbet Arictocrat slot oyunları nelerdir konusunu sizler için çok ayrıntılı bir biçimde inceledik.

Meritroyalbet Arictocrat Slot Oyunları

Meritroyalbet Arictocrat slotları şöyle;

  • Siteden Wolf Moon olarak bilinen oyuna erişim sağlanabilir. Ay kurdu olarak Türkçeye çevrilebilir. Oyunun arka planına baktığımız zaman bir kurt ve ay ışığı söz konusudur. Mistik bir orman içerisinde geçmektedir. Değişik semboller dikkat çeker. Bunların birden değişik hat üstünde yakalanması para kazanmak demektir.
  • Bunun yanı sıra Red Baron olarak bilinen bir başka slot oyununun daha olduğunu görmekteyiz. Red Baron, Birinci Dünya Savaşı’nda Alman ordusunda görev yapmış olan başarılı bir pilottur. Onun hayatından yola çıkılarak bu oyun tasarlanmıştır. Yani gerçek bir hikayeden esinlenilmiştir. Bu durum mevcut slotu çok daha ilgi çekici bir hale getirmektedir.
  • Double Happiness ise çifte mutluluk demektir. Firmanın en dikkat çekici oyunları içinden birisidir. Çin kültüründe kutsal olarak kabul edilen iki ejderhanın ana tema olduğunu görmekteyiz.
  • Dolphin Treasure ise denizin altında geçen bir oyundur. Bir denizin içinde olabilecek tüm detaylar başarılı bir biçimde slot içinde yer bulmuştur. Bu açıdan bakıldığında kaliteli bir oyundur.
  • Bunun yanı sıra yine Çin kültürüne güzel bir gönderme yapan Choy Sun Doa da, bu ülkenin mistik öğelerini içermektedir.
  • Big Ben, İngiltere’nin başkenti Londra’da yer alan ünlü saat kulesinin ana tema olduğu farklı bir seçenek vardır. Londra kentine dair birçok ayrıntı içermektedir.
  • 50 Lions, safari temalı bir oyundur. Ancak öne çıkan hayvan aslandır. Bunun dışında daha değişik figürlere de yer verilmiştir.

Arictocrat slotları çerçevesinde Wheres The Gold, Tiki Torch, 50 Dragons, Fire Light, Sun and Moon gibi daha başka oyunları da tercih edebilirsiniz.

Meritroyalbet Arictocrat Slot Oyunları Oynanışı Nasıl?

Meritroyalbet Arictocrat slot oyunları nelerdir konusunun açıklığa kavuşmasından sonra giriş için üyelik, para aktarım aşaması başarılı bir biçimde geçilmelidir. Oyuna tıklayarak hemen değişik maceralara katılım gösterebilirsiniz.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Meritroyalbet Resmi Yeni Giriş Adresi